میتو Mito

میتو Mito

غذای خشک گربه میتو

برند میتو یکی از برندهای کارخانه چاگاتای ترکیه بوده که از سال 1982 در حال فعالیت است. در اوایل سال 1999، این شرکت تصمیم به آغاز تولید غذای حیوانات خانگی گرفت. در همین راستا، با انجام تحقیقات و همکاری با یک شرکت از بین سه شرکت برتر تولیدکننده‌های مواد غذایی حیوانات در اروپا انجام شد. این شرکت پس از حدود دو سال کار فشرده و دقیق، تولید غذای گربه و سگ را در سال 2001 آغاز کرد. محصولات این شرکت انواع غذای خشک، کنسرو و انواع تشویقی برای سگ و گربه و خاک گربه است.

کمپانی چاگاتای که در ترکیه قرار دارد در اوایل سال 1999،  تصمیم گرفت تولید غذای حیوانات خانگی را آغاز کند که یک کمبود جدی در ترکیه بود.

در این راستا با انجام تحقیقات و همکاری با یکی از سه شرکت برتر تولید کننده غذای حیوانات خانگی در اروپا، آموزش ها و آمادگی های لازم انجام شد. این شرکت پس از حدود دو سال کار فشرده و دقیق، تولید غذای سگ و گربه را در سال 2002 آغاز کرد.

در مدت زمان کوتاهی، این شرکت به لطف پرسنل متخصص، فناوری پیشرفته، تحقیقات اختصاصی و دقیق عنوان تولید غذای حیوانات خانگی با کیفیت را در این بخش به خود اختصاص داد. و امروز، این شرکت به “یادگیری” ادامه می دهد تا ty را که به آن رسیده است حفظ کند و حتی بیشتر ارتقا دهد برند های معروفی همچون میتو، بوناسیبو، میتومیکس، میچو و کوچو زیر مجموعه های این کمپانی میباشند.

برای مشاهده و  اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت رسمی  cgty.co/MTCC مراجعه کنید.