ارسال رایگان برای همه سفارش ها ۱ تا ۳ روز کاری

زومگ

animal disease cover2
بیماری حیوانات
آرایش حیوانات خانگی
آرایش حیوانات
تربیت حیوانات
تربیت حیوانات

اشتراک گذاری این مطلب

مقالات مرتبط با حیوانات خانگی

بهترین برند غذای گربه

بهترین برند غذای گربه

تمام گربه ها نیاز هایی دارند که با کسب تجربه، به مرور زمان و امتحان مدل های مختلف غذا به دست می آید. با استفاده از برند های مختلف، مشخص می شود که کدام برند از غذای گربه به عنوان بهترین برند غذای گربه کاربردی تر است. به طور کلی، قبل از اینکه همه مارک ها رو امتحان کنید، بهتر است به سراغ مارک های معتبر و تضمین شده بروید. برتر ین برند غذای گربه را بشناسید و از میان آنها غذای گربه بانمک خود را انتخاب کنید. در اینجا به بررسی بهترین برندهای غذا گربه می پردازیم . با زوکلیک همراه باشید.

ادامه مطلب »
بهترین برند غذای سگ

بهترین برند غذای سگ

اگر حیوان خانگی دوست داشتنی شما یک سگ است بهتر است که با برترین برند غذای سگ آشنا شوید. به طور کلی غذای سگ می تواند شامل مواد غذایی خشک، کنسرو و ترکیب خشک و کنسرو باشد. تمام غذا های نام برده شده با برند های مختلف و مخصوص سگ ها تولید شده اند. در این مقاله به بررسی برندهای معتبر که در ایران نیز به فروش می رسد خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »
انواع نژاد سگ

انواع نژاد سگ

هر کدام از نژاد های مختلف دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد هستند. اگر شما هم به دنبال یک سگ مناسب برای خود هستید، حتما تمام شرایط را در نظر داشته باشید. چرا که سگ ها در نژاد های مختلف دارای سلایق و خصوصیات مختلفی هستند.به طور مثال سگ های مینیاتوری از نظر اندازه کوچک هستند و شخصیت جذابی دارند. این سگ های کوچک معمولاً کمتر از 4 کیلوگرم وزن دارند. در این مقاله با انواع نژادهای مختلف سگ آشنا می شویم .در صورتی که مایل هستید در خصوص نژادهای مختلف سگ ها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
صبحانه برای توله سگ

صبحانه برای توله سگ

بهترین صبحانه توله سگ و سایر وعده های غذایی شیر مادرش است. همچنین بهترین سرپرست و پرورش دهنده توله سگ تا سه ماهگی نیز همان مادرش می باشد. برای جدا کردن توله سگ از مادرش تلاش نکنید. اگر قصد دارید تا به آنها کمک کنید، برای مادر توله سگ غذا تهیه نمایید. بدین ترتیب مادر می تواند به راحتی شیر مورد نیاز فرزندانش را فراهم سازد. در این نوشتار به بررسی بهترین و کامل ترین صبحان توله سگ خواهیم پرداخت . با زوکلیک همراه باشید.

ادامه مطلب »
The best birds for children

بهترین پرنده برای کودکان

بهترین پرنده برای کودکان کدام است؟ کودکان نیز به یک همبازی و هم نشین در کنار خود نیاز دارند. برخی از افراد به دنبال سگ یا گربه برای رفع این نیاز می روند و برخی دیگر علاقه خاصی به پرندگان زینتی دارند. ضمن اینکه اگر کودک شما درخواست پرنده خانگی کرده است، لازم است که برای انتخاب مواردی را در نظر بگیرید زیرا بر اساس شرایط و میزان زمانی که لازم است برای پرنده صرف کند انتخاب شما متفاوت خواهد بود. در اینجا به بررسی بهترین پرندگان خانگی برای کودکان می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب »
راهنمای خرید غذای سگ

راهنمای خرید غذای سگ

راهنمای خرید غذای سگ کمک می کند تا بهترین تغذیه را برای آنها در نظر داشته باشید. مسلما مهم ترین و اساسی ترین چیزی که لازم است هنگام انتخاب غذا به آن توجه داشته باشید، نوع نژاد و سن سگ است. بنابراین سن حیوانات خانگی و نوع نژاد آنها از نکات مهم در خرید غذای سگ می باشد. جهت بررسی در خصوص انتخاب و خرید غذای سگ با زوکلیک همراه باشید.

ادامه مطلب »
انواع غذای گربه

 انواع غذای گربه

گربه ها نیز همانند سگ ها، در رژیم غذایی خود علاوه بر غذای خشک گربه دارای غذای کنسروی نیز هستند. شما می توانید بهترین برند های ایرانی و خارجی انواع غذای گربه را از زوکلیک تهیه کنید. برای اینکه با مدل های مختلف غذای گربه آشنا شوید تا انتها همراه ما باشید. همچنین می توانید از طریق تماس با متخصصان زوکلیک، مطلع شوید که انواع غذای گربه کدامند؟ در اینجا به بررسی انواع غذای گربه خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب »
The best cat litter

بهترین خاک بستر گربه

بهترین خاک بستر گربه کدام است؟ برای انتخاب بهترین خاک گربه چه باید کرد؟ خرید خاک گربه مناسب و مرغوب یکی از اولین ومهمترین دغدغه های صاحبان گربه است. خوشبختانه تمامی گربه ها به صورت غریزی دستشویی کردن را بلد هستند. وظیفه اصلی ما این است که برای آنها یک بستر مناسب انتخاب کنیم. فراهم نمودن بهترین خاک بستر گربه از مهم ترین لوازم جانبی گربه خانگی ، علاوه بر تضمین کردن سلامت گربه ها، منزل شما را نیز تمیز نگه می دارد. در این نوشتار به بررسی و راهنمای انتخاب بهترین خاک گربه می پردازیم.

ادامه مطلب »
انواع غذای سگ

 انواع غذای سگ

لیست غذا های مفید برای سگ های خانگی مختلف، متفاوت می باشد. قطعا نوع تغذیه حیواناتی همچون سگ به ویژگی ‌های زیستی، نژاد و فعالیت روزانه نیز بستگی دارد. ممکن است  در بین غذای سگ ، غذایی که با سیستم گوارشی یک سگ کاملا سازگار باشد. اما در مقابل برای سایر سگ ها مشکلات دفع و هضم را به وجود بیاورد. همواره بهترین رژیم غذایی، رژیم غذایی است که ترکیبی از غذای خشک سگ و غذای کنسروی سگ می باشد.جهت بررسی تنوع غذای سگ های خانگی ، مدل ها و برندهای برتر با زوکلیک همراه باشید.

ادامه مطلب »
 نژاد سگ خانگی

 نژاد سگ خانگی

تمام ویژگی‌ های نژادهای سگ خانگی کلی هستند و در بعضی ویژگی ها ممکن است سگ شما تفاوت هایی را نشان دهد. اینکه کدام سگ برای آپارتمان شما مناسب باشد به شرایط شما در ساختمان نیز بستگی دارد. همچنین برخی از نژاد ها وجود دارند که دستخوش تغییرات شده اند. تنها چیزی که درباره سگ شما مورد توجه است و باید به آن دقت کنید این است که سگ شما دچار تغییر رفتاری ناگهانی و جدی نشود. برای کسب اطلاعات در خصوص نژاد سگ آپارتمانی با زوکلیک همراه باشید.

ادامه مطلب »
بهترین نژاد سگ نگهبان

بهترین نژاد سگ نگهبان

داشتن سگ نگهبان مسئولیت بزرگی در قبال یک مالک یا خانواده است. چرا که فقط خرید بهترین نژاد سگ نگهبان مورد علاقه نیست. بلکه باید از آنها در هر شرایطی مراقب کنید. پیش از انتخاب، باید در مورد شخصیت ‌ها، وزن و اندازه آنها نیز اطلاعات لازمی را کسب کنید. سگ ها باید آموزش های اجتماعی شدن را نیز ببینند تا بتوانند با شما و فرزندانتان دوستانه رفتار کنند. برای بررسی این موضوع با ما مجله زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
کتک زدن سگ

کتک زدن سگ

کتک زدن سگ عواقب خطرناکی دارد و در صورت عدم رعایت اصول تنبیه سگ، مشكلات رفتاری وخیم تر می شوند. ادامه یافتن فرایند تنبیه سگ ، پیوند بین صاحب پت و سگ را سست می کند. زمانی که تنبیه به صورت اشتباه استفاده شود، موجب گیجی سگ خواهد شد. بسیاری از سگ ها در كنار فرد تنبیه كننده مضطرب و هراسان خواهند بود. برای کسب اطلاعات در این خصوص با ما در زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
نژاد سگ نگهبان

نژاد سگ نگهبان

نژاد سگ نگهبان بیشتر از سایر نژاد ها در معرض بیماری هستند. بدین ترتیب شما برای مراقب از سگ های نگهبان خود به افراد متخصص نیاز دارید. سگ های گارد، به سگ هایی گفته می شود که به خاطر قدرتی که دارند مورد توجه قرار می گیرند. اما سگ های نژاد نگهبان در کنار کارایی که دارند، به آموزش و مراقبت نیز نیاز دارند. برای دریافت اطلاعات در ارتباط با انواع سگ های نگهبان و بررسی خصوصیات ویژه نژادهای متنوع سگ نگهبان با زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
بهترین نژاد سگ در ایران

بهترین نژاد سگ در ایران

برای پیدا کردن بهترین نژاد سگ در ایران باید ببینید که نیاز خودتان چیست. بهتر است ابتدا خصوصیات شخصیتی هر سگ را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید. با دانستن ویژگی‌ های ظاهری و خصوصیت رفتاری هر سگ، می‌ توانید بهترین را انتخاب کنید.ما در زوکلیک قصد داریم به بررسی چند نوع از بهترین نژاد سگ در ایران خواهیم پرداخت. با این مقاله از زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
تربیت گربه

تربیت گربه

هنگامی که یک گربه خریداری کردید و یا او را به سرپرستی گرفتید، در همان روز اول بهتر است که آموزش دادن به گربه را شروع کنید. در حالت کلی بهتر است که گربه را از سن پایین آموزش دهید تا این آموزش ها در غریزه او ثبت شود. زوکلیک ارائه دهنده خدمات مرتبط با پت ها هستند. امیدوار هستیم با مطالعه این مقاله در زمینه تربیت گربه اطلاعات شما را افزایش دهیم. با زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
بهترین نژاد سگ برای کودکان

 بهترین نژاد سگ برای کودکان

سگ هایی که بازیگوش و فعال هستند به اجتماعی شدن کودکان شما می توانند کمک بسیار زیادی کنند. لازم است همواره خلق خوی کودک شما با خل و خوی سگ مطابقت داشته باشد. هنگام انتخاب یک سگ و بهترین نژاد سگ برای کودکان تمام شرایط زندگی خود را بسنجید. سپس با مشورت خانواده و توانایی کودک در مراقبت از سگ تصمیم نهایی را بگیرید. در ادامه بررسی بهترین سگ برای کودکان با زومگ همراه باشید.

ادامه مطلب »
قیمت آرایش حیوانات خانگی

قیمت آرایش حیوانات خانگی

انجام خدمات آرایش حیوانات خانگی به صورت منظم، باعث می شود تا حیوان خانگی شما همیشه شاد و مرتب باشد. توصیه می شود اگر خودتان توانایی کوتاه کردن مو، ناخن سگ و ناخن گربه خود را دارید، این وظیفه مهم را به افراد متخصص و منصف در قیمت آرایش حیوانات خانگی بسپارید. افزایش مو های پت شما و همچنین بلند شدن ناخن آن ها می توانند منجر به مریض شدن این حیوانات دوست داشتنی شود. در ادامه هزینه آرایش حیوانات خانگی با ما در زومگ باشید.

ادامه مطلب »
یاد دادن اسم گربه

آموزش یاد دادن اسم گربه

برای یاد دادن اسم گربه می توانید نام طولانی برای گربه خود انتخاب کنید اما همواره بهتر است برای کاربرد روزمره از نام کوتاه تری استفاده کنید. همچنین سعی کنید از اسمی استفاده کنید که همواره بتواند در طی سال های متمادی جذابیت خود را حفظ کند. ضمن اینکه لازم است نام گربه شما قابلیت تشخیص داشته باشد و با کلمات همراه اسمش اشتباه گرفته نشود. جهت بررسی و کسب اطلاعات تکمیلی با ما باشید.

ادامه مطلب »
The smartest pet dog

باهوش ترین سگ خانگی

برای رتبه بندی هوش سگ، در بیشتر مواقع به زمان صرف شده برای یادگیری و عکس العمل آن ها در مقابل یادگیری توجه می شود. مسلما سگی که به سرعت آموزش می بیند و نیاز به تمرین و تکرار ندارد، رتبه بالا تری از نظر هوش دارد. این سگ ها به راحتی دستورات را اجرا می کنند تا نظر صاحبشان را به خود جلب کنند. امیدوار هستیم با مطالعه این بخش از وبلاگ زوکلیک بتوانیم شما را باهوش ترین سگ خانگی در ایران آشنا کنیم.

ادامه مطلب »
دست دادن به سگ

 آموزش دست دادن به سگ

اگر شما نیز به دنبال نحوه آموزش دست دادن به سگ هستید بهتر است این مطلب از زوکلیک را از دست ندهید. بیشتر سگ ها به راحتی و به سرعت می توانند این ترفند اجتماعی شدن را یاد بگیرند. پس از یادگیری چند درس ساده و کوتاه، سگ شما بعد از دیدن شما در کنار یک فرد غریبه، پنجه اش را برای دست دادن جلو خواهد آورد.در ادامه آموزش دست دادن به سگ با زوکلیک همراه باشید.

ادامه مطلب »

اشتراک گذاری این مطلب

سبد خرید

دلیل بازگشت وجه