سگ, نژاد حیوانات

 بهترین نژاد سگ خانگی کدام است؟

بهترین نژاد سگ خانگی

اگر تصمیم گرفتید تا از یک سگ مراقبت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم تا گفتار بهترین نژاد سگ خانگی را از دست ندهید. زوکلیک را دنبال کنید تا با لوازم جانبی سگ ، غذا و برترین نژادهای سگ خانگی در دنیا و بخصوص برای فضا های کوچک آپارتمانی آشنا شوید سگ ها از همان سال های گذشته به عنوان همراه همیشگی انسان شناخته می شدند. به همین خاطر از آن به عنوان حیوان وفادار باد می شود.

سگ ها علاوه بر خدماتی مفیدی که برای انسان دارند همانند سگ ‌های امدادی به عنوان حیوان خانگی نیز نگهداری می‌ شوند. از سوالات بسیار زیادی که پیرامون بهترین نژاد سگ خانگی پرسیده می ‌شود می ‌توان به سوال بهترین نژاد سگ خانگی کدام است؟ بهترین نژاد های سگ خانگی چیست؟ اشاره کرد. این حیوانات علاوه بر وفادار بودن، بسیار دوست داشتنی هستند. همچنین اغلب نژاد های سگ ها قابل تربیت شدن هستند و این موضوع برای انسان جالب است.

پیش از هر چیز باید بدانید که نگهداری از سگ ‌ها در خانه‌ یا آپارتمان‌ های کوچک، شرایط خاصی دارد. توصیه می شود قبل از خریداری نژاد برتر سگ آپارتمانی، شرایط نگهداری آن را به طور کامل مطالعه کنید. این نکته را فراموش نکنید که، اغلب سگ ها نیاز دارند تا در طول روز فعالیت داشته باشند.

لینک های مفید : آرایش سگ

 بهترین نژاد سگ خانگی کدام است

 بهترین نژاد سگ خانگی کدام است؟

بهترین نژاد های سگ خانگی چیست؟ نژاد های مختلفی از سگ وجود دارد که خوشبختانه هر یک از این نژاد ها نیاز های خاص‌شان مشخص است. همچنین سایز، میزان انرژی و مراقبت های لازم هر کدام از آن ها، بررسی شده است. اما در این میان هر نژاد سگ، شخصیت و رفتار متفاوتی از خود نشان می دهد. چنین مواردی کمک می کند تا نژاد سگی را انتخاب کنید که مناسب خانه و خانواده شماست.

لینک های مفید : فروش تشویقی سگ

1.  نژاد برتر سگ آپارتمانی : نژاد باکسر (Boxer)

اگر به دنبال یک سگ با سایز متوسط و پر انرژی هستید، بدون شک باکسر ها انتخاب خوبی برای شما خواهند بود. باکسر ها، بسیار بازیگوش هستند و می توانند ارتباط صمیمی با اعضای خانواده برقرار کنند. اگر سبک زندگی شما یک سبک پر انرژی و پر تحرک است، نژاد باکسر برای شما مناسب می باشد. باکسر، اولین و بهترین نژاد سگ خانگی در ایران است.

این نژاد به بازی و تحرک بسیاری نیاز دارد. مو بدن آنها، به مراقبت های ساده ای نیاز دارند و نیازی نیست به صورت دائم آنها را به آرایشگاه ببرید. مسلما توله سگ های نژاد باکسر، فعالیت بیشتری نسبت به نژاد بزرگسال دارند. آموزش دادن این سگ ها سخت نیست و آنها از جلب توجه لذت می برند. توجه کردن به آنها را فراموش نکنید. باکسر ها به سرعت با کودکان اخت می شوند و می توانند از آنها به خوبی مراقبت نمایند.

2.  بهترین نژادهای سگ اپارتمانی :  نژاد پامرانین (Pameranian)

پامرانین ها از سگ های گروه اسپیتز می باشند که به عنوان بهترین نژادهای سگ اپارتمانی شناخته می شوند. سگ ها کوچک و دست آموزی که مو های بسیار زیادی هستند. خوشبختانه مو های این نژاد سگ آپارتمانی، به مراقبت بسیار زیاد و دائم نیاز ندارند. تنها کافی است تا در طول روز مو های آنها را شانه بزنید. با شانه زدن، در زیبایی چهره  نژاد پامرانین  کمک خواهید کرد.

فعالیت روزانه اغلب برای سلامتی و خوشحالی این نژاد سگ می تواند کافی باشد. پامرانین ها به خوبی به تمرینات ارائه شده از سمت شما دقت می کنند و با علاقه آن را انجام خواهند داد. شاید بتوان گفت که این نژاد سگ، بیشتر مناسب صاحبان تنها است، اما همچنان در خانواده ها نیز میتوان از آنها مراقبت نمود.

3. نژاد یورکشایر تریر (Yorkshire Terrier)

به تازه کار هایی که به دنبال سگ های دست آموز هستند، توصیه می شود سگ های یورکشایر تریرها را انتخاب کنند. سگ های یورکشایر تریرها به مراقبت های بیشتری از نظر آرایش سگ دارند. موهای این نژاد سگ ها، بسیار بلند می شود و لازم است تا مرتبا شانه شوند و در صورت نیاز کوتاه گردند. موهای سگ های یورکشایر تریرها که از بهترین نژاد سگ خانگی می باشند، تا روی زمین بلند می شوند.

بدین ترتیب، مراجعه مستمر به آرایشگاه حیوانات برای آرایش سگ، از جمله کار هایی است که لازم است تا در برنامه مراقبت از این حیوانات در نظر داشته باشید. مراقبت و نگهداری از سگ نژاد یورکشایر تریر، نباید کار سختی باشد. این سگ ها انرژی متوسطی دارند، بنابراین ورزش های اولیه و ساده برای آنها کافی است. تنها کافی است تا آنها را به صورت روزانه برای قدم زدن بیرون ببرید.

4. نژاد بیچون فرایز ( Bichon Frise)

بیچون فرایز، نژاد برتر سگ آپارتمانی است که بسیار کوچک و بامزه می باشد. نحوه رویش مو های آنها به گونه است که در صورت بلند شدن، آنها را شبیه توپ در زمین بازی می کند. آموزش دادن این نژاد برتر سگ آپارتمانی کار ساده ای است، چرا که آنها به راحتی می توانند با شما اخت شوند. نژاد بیچون فرایز به عنوان بهترین نژاد سگ خانگی در ایران، با هر سبک زندگی سازگار می باشد.

با وجود چنین شرایطی، فراموش نکنید که توجه به زمان و هزینه آرایش آنها نیز مهم است. هرگز نباید در برابر این نژاد سگ، به کوتاهی موهای آنها اکتفا کنید، بلکه لازم است موهای آنها را به صورت مرتب شانه بزنید. این نژاد سگ، برای افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند و فرزند کوچک دارند، مناسب می باشد. اندکی صرف وقت برای بازی و توجه به این حیوانات، برای سلامتی و شادی او کافی است.

بهترین نژادهای سگ های اپارتمانی

5. نژاد برتر سگ آپارتمانی : نژاد گلدن رتریور (Golden Retriever)

گلدن رتریورها به عنوان یکی از بهترین نژادهای سگ خانگی، بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد. چرا که این سگ ها بسیار خارق العاده هستند و به راحتی با اعضای خانواده ارتباط می گیرند. مراقبت از این نژاد سگ ها بسیار ساده است، گلدن رتریورها عاشق استراحت کردن و ریلکس کردن بر روی مبل هستند.

همواره این نژاد سگ به اندازه ای فعال است که در طول روز بتوانید با آنها بازی کنید. آموزش دادن به سگ های گلدن رتریور به عنوان بهترین نژاد سگ خانگی کار چندان سختی نیست. همین ویژگی سبب شده تا تازه کار ها بیشتر به سمت این نژاد روی بیاورند.

6.   بهترین نژادهای سگ اپارتمانی : نژاد پاپیون (Papillon)

سگ های پاپیون همانطور که از نام و ظاهرشان مشخص است، از جمله سگ های فانتزی و عروسکی هستند. شاید باورتون نشود اما سگ های پاپیون نیز به عنوان برترین نژادهای سگ خانگی شناخته می شوند. هرگز اجازه ندهید که ظاهر کوچک و عروسکی این نژاد سگ شما را گول بزند. سگ های نژاد پاپیون دارای یک زندگی پر فعالیتی هستند.

سگ های نژاد پاپیون بسیار دست آموز هستند و در عین حال می توانند در کنار شما به فعالیت و ورزش بپردازند. پاپیون ها بیشتر از ورزش، دوست دارند با بازی کردن به این طرف و آن طرف بدوند. سگ های این نژاد به خاطر دست آموز بودن و داشتن آموزش ساده، به مراقبت های خاصی نیاز ندارند.

7. نژاد گریهوند (Greyhounds)

اگر به سگ های بزرگ علاقه دارید، نژاد سگ گریهوند می تواند انتخاب خوبی برای شما به عنوان بهترین نژاد سگ خانگی باشد. در سال های قبل، از این نوع نژاد اغلب برای مسابقات سرعتی و دو استفاده می کردند. امروزه از سگ های گریهوند، به خاطر خصلت صمیمی و خانوادگی که دارند، به یک حیوان خانگی محبوب تبدیل شده اند. این نژاد از سگ ها به عنوان بهترین نژادهای سگ اپارتمانی, عاشق خواب هستند. فراموش نکنید که این سگ ها همانند هر سگ دیگری، به ورزش و تحرک ایده آلی نیاز دارد. اگر صبح ها برای دویدن از خانه خارج می شوید، گریهوند بهترین انتخاب برای همراهی شما خواهند بود.

نژاد برتر سگ آپارتمانی

8. نژاد پودل (Poodle)

پودل ها، سگ های کوچک و دوست داشتنی هستند که در سه سایز عروسکی، مینیاتوری و استاندارد وجود دارند. سگ های نژاد پودل به خاطر داشتن سه سایز ایده آل، از برترین نژادهای سگ خانگی هستند. پودل ها بسیار باهوش هستند و می توانند به سرعت همه چیز را یاد بگیرند و دارای موهای فر هستند. لازم است این نژاد مرتب به آرایشگاه برده شود تا به وضعیت مو های در هم او رسیدگی شود.

سگ های نژاد پودل، کاملا پر انرژی هستند و دوست دارند در طول روز تحرک بسیاری داشته باشند. به خاطر این ویژگی، همواره آماده بازی کردن و گوش دادن به صحبت های شما هستند. سگ های پودل با هر محیطی سازگار هستند و در هر خانه ای می توانند به راحتی زندگی کنند. این نژاد سگ ها با کودکان نیز ارتباط بسیار خوبی دارند و به همین خاطر از بهترین نژاد سگ خانگی هستند.

در انتها امید است تا با مطالعه این نوشتار از زومگ ، متوجه شده باشید که بهترین نژاد های سگ خانگی چیست؟ بهترین نژاد سگ خانگی کدام است؟ ما در اینجا گردهم آمده ایم تا بتوانیم با ارائه مطالب روز، شما را برای زندگی بهتر به همراه پت خود آماده نماییم. در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهامی در این زمینه می توانید با مشاوران  زوکلیک تماس برقرار کنید.

پینترست زوکلیک را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *