سگ, نژاد حیوانات

 بهترین نژاد سگ برای کودکان

بهترین نژاد سگ برای کودکان

بهترین نژاد سگ برای کودکان کدام است؟ چگونه بهترین سگ برای کودکان را انتخاب کنیم؟ سگ های کوچک به عنوان بهترین نژاد سگ خانگی  شناخته می شوند. این در شرایطی است که بسیاری از مردم در سرتاسر دنیا سگ ها را به عنوان یک عضو از خانواده به حساب می آورند. آن چیزی که توجه ما را جلب می‌ کند صورت های کوچک این موجودات دوست داشتنی است.

صورت بهترین نژاد سگ برای کودکان، همانند صورت بچه ها معصوم و زیبا می باشد. هر چه که به سگ ها علاقه داشته باشیم، با به دنیا آمدن کودکمان نگرانی ما بیشتر می‌ شود. نکند وجود یک سگ در خانه و تربیت نادرست آن برای کودک ما خطرناک باشد. پیدا کردن نژاد مناسب با خانواده بسیار مهم است. به همین خاطر است که تصمیم گرفتیم در این مقاله بهترین نژاد سگ برای کودکان را به شما معرفی کنیم. همراه این بخش وبلاگ زوکلیک باشید.

فهرست عناوین بررسی شده :
1. بهترین نژاد سگ برای کودکان در آپارتمان
2. نژاد سگ مناسب برای بچه ها
3. نژاد های بی خطر سگ برای کودکان
4. چگونه بهترین سگ برای کودکان را انتخاب کنیم؟

لینک های مفید : محبوب ترین سگ آپارتمانی

بهترین نژاد سگ برای کودکان در آپارتمان

برخی از خانواده ها برای انتخاب نژاد مناسب سگ برای کودکان، به دنبال این هستند که بهترین نژاد سگ مناسب کودکان کدام است؟! در جواب این سوال باید گفت، نژاد های بسیاری وجود دارند که می توانند به عنوان نژاد سگ پرستار بچه شناسایی شوند. از لحاظ تئوری، تقریباً هر سگی می تواند این توانایی را داشته باشد که با بچه ها کنار بیاید.

عواملی مثل آموزش اطاعت، سن، اندازه و نوع نژاد می توانند بر احتمال مناسب بودن سگ خانوادگی تأثیر بگذارند. لازم است در هر شرایطی به سن و سطح فعالیت فرزندان خود فکر کنید. احتمال دارد یک توله سگ دست و پا چلفته کودکان نوپا را از پا در بیاورند. بچه های بزرگتر اگر مراقب خود نباشند، ممکن است سبب اذیت بیش از حد حیوانات شوند. به همین خاطر سگ مناسب با وضعیت و همچنین سن فرزند شما بسیار مهم است.

لینک های مفید : قیمت غذای خشک سگ

نژاد سگ مناسب برای بچه ها

 نژاد سگ مناسب برای بچه ها

انواع مختلفی از سگ خانگی برای کودکان وجود دارند که شهرت خوبی در برقراری ارتباط با کودکان را دارند. بهترین نژاد سگ برای کودکان در ایده آل ترین حالت می تواند؛

“یک سگ باهوش، دارای مزاج خوب و سطح انرژی متوسط باشد.“

بدین ترتیب سگ ها می تواند یک انتخاب عالی و مناسب برای بچه ها باشند. سگ ها فقط منبع عشق بی قید و شرط نیستند، بلکه می توانند در آموزش مسئولیت، همکاری و کمک کنند. هنگام انتخاب سگ خانگی برای کودکان، سبک زندگی و سن فرزندان را در نظر داشته باشید. برخی از انواع بهترین نژاد سگ برای کودکان در آپارتمان ها دارای صبر بی نهایت هستند.

همچنین برخی نژاد مناسب سگ برای کودکان تمایل به بازی بی وقفه دارند. آن ها می توانند به طور طبیعی از فرزندان شما مراقبت کنند. اکثر سگ ها هنگام آموزش رشد می کنند. بدین ترتیب احتمال دارد شما مجبور شوید کمی به بچه های خود نیز آموزش دهید. آن ها یاد خواهند گرفت که چگونه با حیوانات خانگی رفتار کنند.

لینک های مفید : قیمت کنسرو سگ

نژاد های بی خطر سگ برای کودکان

1. نژاد پاگ

این نژاد کوچک دارای یک چهره بامزه است که می تواند کودکان را به سرعت به سمت خود جذب کند. سگ های نژاد پاک برای شرایط آب و هوایی معتدل کاملا مناسب هستند. پاگ ها به عنوان بهترین نژاد سگ برای کودکان به نظر می رسند. سگ های پاگ، لذت و سرگرمی بی پایان را برای خانواده ها فراهم می کنند، پاگ ها دارای یک اندازه مناسب برای انجام یک نوازش آرامش بخش هستند.

2. یورکشایر تریر بهترین سگ برای کودکان در ایران

یورکشایر با وجود این که سگ کوچکی است، شخصیت جالب و ماجراجویی دارد. این سگ به خاطر ویژگی های اخلاقی که دارد برای همراهی بازیگوشی های کودکان کاملا مناسب است. این سگ کوچک برای خانواده هایی که عاشق مسافرت هستند هم مناسب می باشد. در نتیجه شما می توانید در زمان مسافرت رفتن، کودکتان را در ماشین حسابی سرگرم کنید.

3. مینیاتور اشنوزر

محبوب ترین نوع سگ خانواده اشنوزر این که با اندازه های بزرگ و متوسط وجود دارند. مینی اشنوزر است که سگی باهوش و با نشاط و کاملا شاد است. مینیاتور اشنوزر به عنوان بهترین نژاد سگ برای کودکان می تواند بهترین همبازی در پارک و حیاط باشد.

4. نژاد بیگل

یکی از نژاد های کوچک مناسب برای زندگی در آپارتمان ، نژاد بیگل است. بیگل ها با انسان و سایر حیوانات روابط خوبی برقرار می کنند. نژاد بیگل کنجکاو، پر جنب و جوش و پر انرژی است که می تواند بچه ها را به وجد بیاورد.

5. هوانیز بهترین سگ برای کودکان در ایران

این نژاد کوچک عروسکی، دارای پوست لطیف و ابریشمی می باشد. سگ های نژاد هوانیز به خاطر اخلاق خوبی که دارند، مورد توجه اکثر خانواده ها قرار گرفته است. پوست سگ های هوانیز ضد حساسیت می باشد که در هر شرایطی می توانند آموزش ببینند. این نژاد اجازه می دهد او را به آغوش بکشانید. آن ها به عنوان نژاد سگ پرستار بچه نیز شناخته می شوند.

6. بوستن تریر

بوستن تریر سگی بسیار وفادار و فداکار است. بوستن نسبت به سایر تریر ها آرام تر می باشد. این سگ ها به خاطر موی کوتاهی که دارند، به مراقب زیادی از نظر سلامت مو نیاز ندارند. سگ های بوستن تریر بسیار فعال و پر تحرک هستند.

7. نژاد شتلند شیپداگ به عنوان بهترین نژاد سگ برای کودکان در آپارتمان

یکی دیگر از نژاد های بی خطر سگ برای کودکان، نژاد شتلند شیپداگ است. اگر خانه حیاط دار بزرگی دارید یا در مزرعه زندگی می کنید، به سراغ این نژاد بروید. آن ها برای تمرین و بازی کردن بسیار مفید هستند. شتلند شیپداگ یکی از نژاد های رام و مطیع می باشد. موهای بلندی دارند، که زیبایی آن ها را دو چندان کرده است. این حیوانات به خاطر پر انرژی بودن بر روی فعالیت فیزیکی و مغزی کودک تاثیر مثبت دارند.

8. کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

نژاد کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل که مهربان و آرام است و آموزش پذیری سریعی دارد. یک همراه قابل اعتماد برای بچه ها نیز هستند که دارای پوست نرم و لطیف هستند.

9. پودل مینیاتوری بهترین نژاد سگ برای مراقبت از کودکان

پودل مینیاتوری بهترین سگی است که می توانید برای کودکان مبتلا به آلرژی خریداری کنید. این نژاد ها بسیار باهوش هستند و به عنوان یک سرگرمی خوب و مناسب برای بچه ها و خانواده ها به شمار می روند.

10. پمبروک ولش کرگی بهترین نژاد سگ برای کودکان

سگ کرگی بسیار خون گرم و مهربان است که به قوی بودن و شجاعت معروف است. در گذشته از سگ نژاد پمبروک کرگی، به عنوان سگ گله نگهداری می شود. اگر در مزرعه زندگی می کنید این نژاد برای خودتان و کودکتان بسیار مناسب است. سگ های معرفی شده اگر در طی روز فعالیت فیزیکی و مغزی مناسبی داشته باشد، بهتر زندگی خواهند کرد.

بهترین سگ برای کودکان

11. پامرانین

پامرانین با چهره ای روباهی شکل است که ملقب به “سگ کوچکی است که فکر می کند می تواند.” سگ های پامرانین بسیار جمع و جور، فعال، قادر به رقابت در چالاکی و فرمان برداری هستند. به بیان ساده تر باید گفت که یک دوست خانوادگی به حساب می آیند. این نژاد سگ پامرانین، دارای وزنی حدود 1.5 تا 3.5 کیلوگرم است.

12. شی هوا هوا بهترین نژاد سگ برای کودکان

نژاد شی هواهوا اندازه ای کوچک دارد و و تنوع رنگ دارد. شی هوا هوا سگی است که به طور کامل قادر به رقابت در ورزش با سگ های چابک دیگر است و در میان ۱۰ نژاد اول توصیه شده توسط کارشناسان برای زندگی در آپارتمان می باشد. اجتماعی بودن و علاقه به نظافت و ورزش از ویژگی های شخصیتی او می باشد.

13. بیچون فرایز بهترین نژاد سگ برای مراقبت از کودکان

سگ های نژاد بیچون فرایز بسیار دوست داشتنی و جذاب هستند. سگ های این نژاد دارای موهای بلند و کمی فردار، گوشهای بلند و افتاده، چشم های گرد و سیاه رنگ، گردنی بلند کمانی شکل و دمی که در پشت او کامل فر خورده است می باشند. بیچون فرایز بسیار شاد، سرزنده و رفتاری دوستانه دارد هم چنین به فعالیت و بازی کردن بسیار علاقه مند است. آنها اغلب به رنگ سفید و کرم روشن یافت می شود.

چگونه بهترین سگ برای کودکان را انتخاب کنیم؟

سه نکته وجود دارد که باید هنگام خرید بهترین نژاد سگ برای کودکان در نظر بگیرید. این سه نکته شامل سبک زندگی، بودجه و خلق و خوی خانواده شما می باشد. سگ شما باید بتواند به خوبی در خانواده شما جا بیفتد تا همه بتوانند رابطه خوبی با او برقرار کنند. حال باید برای خرید بهترین نژاد سگ خانگی برای کودکان راه کار های زیر را رعایت کنید که شامل :

1. از سالم بودن حیوان خریداری شده مطمئن شوید.
2. حیوان خانگی خود را از یک فرد کاملا مطمئن خریداری کنید.
3. از یک دامپزشک برای بررسی وضعیت سلامت حیوان خانگی کمک بگیرید.
4. هنگام انتخاب سن و نژاد حیوان را بپرسید و حیوانی متناسب با سن کودک خود انتخاب کنید.
5. مطمئن شوید که حیوان خانگی هر ساله واکسیناسیون شده و واکسن های مورد نیاز را دریافت کرده است.

در آخر توصیه می شود شرایط مورد نظر هر خانواده ای به نحوی متفاوت است پس هر سگی مناسب برای هر خانواده ای نیست. سعی کنید خرید خود را متناسب با بودجه خود، میزان انرژی کودک و شرایط نگهداری سگ نهایی کنید.

امیدوار هستیم با مطالعه این بخش از وبلاگ زوکلیک با نژاد های بی خطر سگ برای کودکان آشنا شده باشید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهامی می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان زوکلیک در تماس باشید.

مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *